Zbudujemy niepowtarzalną kuchnie dla Ciebie!

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza, na podstawie którego nadamy numer klienta i  dowiemy się jakie są Wasze marzenia, wymagania i oczekiwania. Nie ma dwóch takich samych kuchni. Do każdej kuchni i klienta podchodzimy indywidualnie.

KUCHNIA W OGRODZIE - FORMULARZ 2024

 

Nawet jeśli macie sprecyzowanych pomysłów, formularz pomoże nam dowiedzieć się czegoś o was i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba uzupełniać wszystkich pól. 

Na podstawie formularza przygotujemy wstępną ofertę lub dopytamy o szczegóły mailowo lub telefonicznie.

Większość kuchni na naszej stronie i Facebooku waha się od 40-70 tys netto (cena z materiałem).

Cena kuchni, którą dla Was zaprojektujemy i wykonamy zależy od kilku czynników:

- Jakie elementy zawiera (kominek, grill, płyta, piec wysokotemperaturowy na pizze i chleb, wędzarnia, zlewozmywak, lodówka, więcej w zakładce OFERTA)

Główny materiał kuchni ogrodowej (stara cegła, mur pruski, kamień, beton oraz wiele innych, zainspiruj się w naszej GALERII lub obejrzyj najnowsze realizacje na BLOGU)

-Dodatkowe materiały kuchni ogrodowej - wykończenie, dodatkowe materiały konstrukcyjne, dodatkowe elementy dekoracyjne (zdjęcia naszych dekorów w zakładce OFERTA/CEGŁA)

Wielkości kuchni, ilość powierzchni roboczej (blaty), materiał na blaty (np. cegła, drewno, granit, inne)

-Wymiary zadaszenia lub altany, rodzaj dachu, rodzaj pokrycia

- Rodzaj gruntu w miejscu fundamentu

Lokalizacji inwestycji (wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski oraz za granicą) 

 

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wykonujecie zlecenia na terenie całej Polski?

Odp. Tak wykonujemy zlecenia w całej Polsce oraz za granicą.

2. Czy wykonujecie również Fundament pod Kuchnię?

Odp. W zależności od tego jakie są wymagania klienta. Budujemy kuchnie na gotowych fundamentach, projektujemy fundament do wykonania przez inwestora lub sami wykonujemy fundament przed rozpoczęciem montażu kuchni. 

Koszt wykonania przez nas fundamentu waha się najczęściej od 3-3,5tys zł netto (cena z materiałem).

3.  Czy wykonujecie również Altany / Zadaszenia / Wiaty?

Odp. W zależności od tego jakie są wymagania klienta. Budujemy kuchnie w gotowych altankach, przy tarasach lub na wolnej przestrzeni w ogrodzie. W ramach budowy kuchni ogrodowej możemy zająć się również montażem zadaszenia nad kuchnią lub stworzenia dowolnych rozmiarów altanki/wiaty. 

Koszt wykonania konstrukcji drewnianej altanki (bez pokrycia) waha się najczęściej od 12-17tys. zł netto (cena z materiałem). W przypadku budowy zadaszenia tylko nad kuchnią koszt może być znacząco niższy.

4.  Jakie są terminy realizacji?

Odp. Rezerwacja terminu następuje po wstępnym ustaleniach i podpisaniu umowy. Najczęściej aby cieszyć się kuchnią w danym sezonie należy zarezerwować termin minimum 3 miesiące wcześniej. Termin w dużej mierze zależy od lokalizacji inwestycji oraz jej wielkości.

 

Polub nas na facebooku i instagramie i bądź na bieżąco!