INSPIRACJE

Natchnienie

Szukając natchnienia do naszych projektów, zwiedzamy Europę w poszukiwaniu inspiracji. Zatrzymujemy się na wsiach, rozmawiamy z miejscowymi i w ten sposób znajdujemy jedyne w swoim rodzaju budowle takie jak grill murowany czy piec chlebowy, które od pokoleń służą swoim właścicielom.

Siła ognia

ogien_1

Ogień spalający drewno daje nie tylko ciepło niezbędne do gotowania. Żywy ogień sprawia, że gromadzimy się wokół niego, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa daje poczucie bezpieczeństwa. To jest prawdziwa siła ognia, którą możesz obudzić w Twoim ogrodzie zamykając ją w czymś takim jak grill murowany, piec chlebowy czy kuchnia letnia.

ogien_2

I have a fireplace in my kitchen that I light every night, no matter what.

Alice Waters

ogien_3

Stara cegła

grill z cegły

Tajemniczy ogród, gotycka bazylika czy wiejska stodoła lub mur pruski wszystko to łączy cegła która jak dobre wino im starsza tym lepsza. Stara cegła nigdy nie jest taka sama, często ręcznie formowana, o kolorze gliny wydobytej w okolicy. Materiał jedyny w swoim rodzaju. Grill murowany ze starej cegły? Gwarantujemy, że nie ma nic lepszego.

kuchnia letnia sa

If you want me to be interested in , say , that you have in the house walls made ​​of old bricks.

Norman Foster

kuchnia letnia dd

Naturalny kamien

kuchnia letnia fdssdf

Natura obdarzyła nas materiałami tak prostymi, że w swojej prostocie genialnymi. Sprawny rzemieślnik potrafi ukształtować materiał tak, aby był piękny i użytkowy, jednocześnie nie tracąc swojej naturalności. My jesteśmy tym rzemieślnikiem. Postawimy grill murowany w Twoim ogrodzie, a Tobie pozostanie tylko radość z biesiadowania.

kuchnia letnia fsdfsd

Every block of stone has a statue inside it and it is the task of the sculptor to discover it.

Michelangelo

kuchnia letnia sd

Drewno z dusza

kuchnia letnia sdf

Z drewna można wyczarować cudowne rzeczy, piękne rzeźby, designerskie meble, wyłożyć nim podłogę czy nawet zbudować dom czy most. My pragniemy z drewna wydobyć jego duszę. Sprawić, aby pokazało swój majestat ukryty w każdym słoju, swoją siłę ukrytą pod osłoną misternych zdobień. Chcemy ukazać jego długowieczność, sprawiając, że obcując z drewnem wkomponowanym w nasze dzieła poczujesz jakbyś cofnął się w czasie. Grill murowany zakryty altaną stworzoną z takiego właśnie drewna będzie służył Ci przez lata.

kuchnia letnia ds

People love chopping wood. In this activity one immediately sees results.

Albert Einstein

kuchnia letnia rerr

Art & design

kuchnia letnia 543

Spraw aby Twój ogród lub taras stał się wyjątkowy, wzbogać go o coś oryginalnego co szerokim kołem omija powtarzalność. Sprezentuj sobie użytkowe dzieło sztuki, na które nie tylko z przyjemnością będziesz patrzeć, ale zakochasz się w nim od pierwszego użycia i będziesz mógł delektować się pysznym jedzeniem przygotowanym na świeżym powietrzu, zjedzonym w gronie przyjaciół. Nie będziesz zdziwiony gdy Twoi znajomi powiedzą, że ten grill murowany to dzieło sztuki.

kuchnia letnia 543

Don’t hit your head on a brick wall, use the brick and build an oven.

Justin Allk

kuchnia letnia 443

Niepowtarzalny klimat

kuchnia letnia df

Urodziny dla Twojego dziecka z wypiekiem pysznej pizzy, albo rodzinne spotkanie przy murowanym grillu – chyba że wolisz całonocne wesołe wędzenie z kolegami lub romantyczną kolację z ukochaną przy dźwiękach trzaskającego drewna. Na każdą okazję, dla Ciebie.

kuchnia letnia dfs

There is nothing like going back to the basics. Old bricks, smell of wood, homemade meals and a family.

Marianna Allk

kuchnia letnia jhtg

Pyszne jedzenie

kuchnia letnia sdfs

Włoska pizza na lunch czy amerykański steak na kolację, a może placek po węgiersku na obiad lub francuski croissant do Twojej ulubionej kawy na śniadanie? A wszystko to na świeżym powietrzu, wykonane przez Ciebie wykorzystując tylko potęgę żywego ognia no i Twój grill murowany, kuchnie letnią lub piec chlebowy.

kuchnia letnia sfd

Buddha said: Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life. With our oven you will not want to live without homemade pizza.

kuchnia letnia fds

Tradycja

kuchnia letnia 876

Kuchnia w ogrodzie to tradycja, na którą składa się zamiłowanie do ruralistycznego stylu oraz rodzinnego biesiadowania. To lata spędzone na budowaniu, wędzeniu i rozkoszowaniu się smakiem domowego chleba. To pasja, która uderza z każdego detalu. To artystyczna dusza zamknięta w ciele sprawnego rzemieślnika. To Nasza tradycja , którą chcemy się z Tobą podzielić.

kuchnia letnia 12

In matters of style, swim with the current, in matters of principle, stand like a rock.

Thomas Jefferson

kuchnia letnia 32