Kuchnie tradycyjne ze starej cegły

Tajemniczy ogród, gotycka bazylika czy wiejska stodoła, wszystko to łączy cegła, która jak dobre wino im starsza tym lepsza. Cegła nigdy nie jest taka sama, często ręcznie formowana, o kolorze gliny wydobytej w okolicy. Materiał jedyny w swoim rodzaju. 

Kuchnie nowoczesne z cegły 

Nowoczesne, indywidualne realizacje, które dopasujemy dokładnie pod Twoje potrzeby. 

Kuchnie z muru pruskiego

Kuchnie z muru pruskiego to klasyka w swojej prostocie. Połączenie drewna i cegły lub drewna i bielonego tynku.

Pragniemy z drewna wydobyć jego duszę. Sprawić, aby pokazało swój majestat ukryty w każdym słoju, swoją siłę ukrytą pod osłoną misternych zdobień. Chcemy ukazać jego długowieczność, sprawiając, że obcując z drewnem wkomponowanym w nasze dzieła poczujesz jakbyś cofnął się w czasie. 

Kuchnie tynkowane

Połączenie bieli z róznymi materiałami tworzy kombinacje od minimalistycznych po bardzo ciekawe, przepełnione detalami, wyjątkowe realizacje z róznych stron świata.

Spraw, aby Twój ogród lub taras stał się jedyny w swoim rodzaju, wzbogać go o coś oryginalnego co szerokim kołem omija powtarzalność. 

Kuchnie industrialne 

Natura obdarzyła nas materiałami tak prostymi, że w swojej prostocie genialnymi. Sprawny rzemieślnik potrafi ukształtować materiał tak, aby był piękny i użytkowy. My jesteśmy tym rzemieślnikiem. 

Znajdziecie tu kuchnie z betonu, kamienia, czarnej cegły czy klinkieru. Zaprojektujemy i wykonamy dla was wszystko o czym zamarzycie.

Stworzymy wyjątkową kuchnie także dla Ciebie!

"Every block of stone has a statue inside it and it is the task of the sculptor to discover it."