DLACZEGO MY

O nas

doswiadczenie67

DOŚWIADCZENIE

Od lat zajmujemy się usługami zduńskimi. Nasz zespół to połączenie doświadczenia mistrza zduńskiego z młodym inżynierskim umysłem. Kuchnia w Ogrodzie jest marką rodzinną, a wiedza na jej temat zostaje przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dla nas najważniejsze jest trwałość oraz piękno i masz gwarancję, że Twój grill ogrodowy lub wędzarnia właśnie takie będą.

estetyka67

ESTETYKA

Nasze kuchnie i grille ogrodowe, kuchnie letnie czy piece chlebowe powstają z ogromnym naciskiem na najmniejsze detale artystyczne. Wsłuchujemy się w gusta klientów spełniając ich oczekiwania, nierzadko jednak uparcie przekonując ich do swoich pomysłów,które biorą się z ogromnego doświadczenia i ciągłego szukania inspiracji. Grill ogrodowy wybudowany przez nas będzie cieszył Twoje oko i podniebienie przez lata

grill ogrodowy - doświadczenie

PROFESJONALIZM

Wykonując nasze kuchnie ogrodowe korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Każde z przedsięwzieć jest dokładnie zaprojektowane oraz zaprezentowane klientowi przed przystąpieniem do prac. Nie musisz się martwić, twój grill murowany będzie dokładnie taki jak chcesz, a smak wędzonych wędlin na długo zamieszka w Twoim domu.

indywidualizm67

INDYWIDUALNOŚĆ

Stawiamy na oryginalność, dlatego rozpoczynając projekt, a potem budowę kuchni w ogrodzie, grilla murowanego czy pieca na pizze mamy pustą kartkę która przechodzi przez ręce wizjonera, inżyniera rzemieślnika i kucharza, aby na każdym z etapów dodać coś niepowtarzalnego. Grill ogrodowy może być jedyny w swoim rodzaju. Wystarczy, że Twoją wizję połączysz z naszym doświadczeniem i wyczuciem smaku.

pasja67

PASJA

Budowa kuchni ogrodowych to nasza pasja rozpoczęta lata temu i trwająca do dzisiaj. Tworzymy po to aby tą pasją zarazić innych. Dołącz do nas, a gwarantujemy, że słowa kuchnia czy gotowanie w ogrodzie nabiorą dla Ciebie i Twojej rodziny nowego znaczenia. Grill ogrodowy już nigdy nie będzie czymś zwyczajnym i powtarzalnym ale pięknym i funkcjonalnym. Stworzonym przez ludzi z pasją

w_wolnej_chwili67

W WOLNEJ CHWILI

Rodzinne biesiadowanie przy murowanym grillu to najczęściej uwieńczenie sportowych wydarzeń, w których uczestniczymy całą rodziną wraz z przyjaciółmi. Założyliśmy rodzinny klub sportowy KotaSporT i startujemy w zawodach w całej Polsce, a także na Świecie. Żaden sport nam nie straszny, począwszy od Nordic Walking,szermierkę i wioślarstwo przez biegi długodystansowe i górskie po triathlon i siatkówkę.